اخبار

اخبار پروژه گلسا

واگذاری واحدهای تجاری باقی مانده گلسا واگذاری واحدهای تجاری باقی مانده گلسا با آغاز به کار مجموعه های تجاری گلسا، تنها چند قدم تا تکمیل این واحدها فاصله باقیست.
واگذاری واحدهای مسکونی در موعد مقرر واگذاری واحدهای مسکونی در موعد مقرر بنابر اعلام پیشین و در فصل بهار و با آغاز خرداد ماه، واگذاری واحدهای مسکونی _تجاری گلسا آغاز شد.
جشنواره تابستانه گلسا جشنواره تابستانه گلسا با آغاز به کار مجموعه های تجاری گلسا، تنها چند قدم تا تکمیل این واحدها فاصله باقیست.
شرایط جدید فروش و اجاره به شرط تملیک مجتمع گلسا اعلام شد شرایط جدید فروش و اجاره به شرط تملیک مجتمع گلسا اعلام شد مدیر فروش پروژه با اعلام فروش ویژه عیدانه مجتمع، به تشریح شرایط آن پرداخت.
گلسا،  تحسین هنرمندان را برانگیخت! گلسا، تحسین هنرمندان را برانگیخت! کتایون ریاحی و مهدی هاشمی در بازدید از مجتمع گلسا ، با استقبال از طرح ، این مجتمع را جزو طرح های خوب ساختمانی برشمردند
جامع ترین طرح فروش گلسا،  با شرایط عالی تنها در 10 روز! جامع ترین طرح فروش گلسا، با شرایط عالی تنها در ۱۰ روز! مدیر فروش پروژه؛ با بیان این خبر از طرح جامع فروش گلسا به عنوان فرصتی استثنایی یاد کرد.
«گلسا»، استوار بر 6000 تن فولاد و آهن «گلسا»، استوار بر ۶۰۰۰ تن فولاد و آهن مدیر فنی مجموعه گلسا گفت: در این مجتمع بیش از 6000 تن انواع مقاطع فولادی و آهنی استفاده شده است.
فعالیت 300 نفری برای «گلسا» فعالیت ۳۰۰ نفری برای «گلسا» مدیر فنی «گلسا» اعلام کرد: روزانه بیش از 300 نفر در مجموعه مشغول ارائه خدمات فنی و مهندسی می باشند.
فروش ویژه مجتمع گلسا آغاز شد فروش ویژه مجتمع گلسا آغاز شد در آستانه نوروز 95 فروش محدود تعدادی از واحدهای مجتمع مسکونی گلسا آغاز شد.