گلسا در آرامش

احساس ناامنی، مهمترین دغدغه ای است که در زلزله اخیر تهران بار دیگر رخ نمود و این عدم احساس امنیت ناشی از عدم اعتماد به سازه ساختمان ها و زیرساخت ها، نبود آگاهی از اتفاقات پیش رو، فرسوده بودن بافت ها، ترس از فعال شدن گسل ها و … می باشد.

بخش مهمی از این نگرانی ها با رعایت استانداردهای لازم در سازه ها قابل رفع است اما مشکل اینجاست که این تغییرات در لحظه قابل انجام نیست و علاج آن قبل از وقوع حادثه ممکن است!

همکاران ما در برج های مسکونی گلسا با دقتی وسواس گونه و رعایت اصول و مقررات ذکر شده در آئین نامه ۲۸۰۰ بخش مهمی از این نگرانی را رفع نموده اند.

استفاده از فنداسیون یکپارچه و نواری، دیوار برشی بتن مسلح از تراز همکف تا زیرزمین و به کار گیری بتن مسلح استحکام بی نظیری به فنداسیون ساختمان بخشیده است.

 

همچنین دارا بودن گواهینامه کیفیت جوش بر اساس استانداردAWS-D1.1 و استفاده از ۶۰۰۰ هزارتن آهن و فولاد در سازه برج، قدرت و استحکام سازه فولادی گلسا را تضمین می نماید.

استفاده از دیوارهای سبک لیکا، آسیب های ناشی از تخریب احتمالی سازه را به حداقل رسانیده است.

بخش دیگر نگرانی ها با نگاهی به نقشه گسل های تهران مرتفع خواهد شد. خوشبختانه جانمایی اصولی این برج به گونه است که در یک نقطه امن و به دور از گسل های اصلی تهران از امنیت مناسبی برخوردار است.

شما به راحتی و با یک بررسی میدانی ساده می توانید به میزان رضایت ساکنین از سکونت در این برج مسکونی و علی الخصوص احساس امنیت در زلزله اخیر تهران پی ببرید.

با توجه به ریسک بالای سایر بازارهای سرمایه گذاری و مشاهده نشانه های گذر از رکود در بخش مسکن، به زودی شاهد افزایش قیمت ها در این بخش خواهیم بود؛ اگر قصد سرمایه گذاری در بخش مسکن و یا خرید واحد مسکونی را دارید، هم اکنون بهترین فرصت جهت سرمایه گذاری در یک مجموعه ایمن، زیبا، با آتیه و خوشنام است.

برای مشاهده سایر امکانات این برج می توانید اینجا را کلیک کنید و یا کاتالوگ مجموع را از اینجا دریافت نمائید.

برای اطلاع از شرایط فروش یا ارتباط با کارشناسان می توانید اینجا را کلیک کنید